Kritika affilshopu

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Kritika affilshopu

Příspěvek od stephan »

Zdravím,

redesignoval jsem affilshop Trikonator.cz, tak budu rád za kritiku.

Co byste změnili nebo vylepšili?
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika affilshopu

Příspěvek od LukasP »

Mě se to líbí, v podstatě není moc co vytknout. Jen pár věciček.

1. Když už to má být stylem shopu, přidej informační stránky - doprava, o tričkách, možnosti odběru, upozornil bych na těch stránkách že dodavatelem je trikator, přidat i takovou tu tabulku velikostí.
2. U newsletteru bych změnšil šírku pole
3. Hezčí by bylo logo (nebo alespoň výraznější nápis Trikonator jestli to chceš brandovat), ale to už můžeš dodělat za pochopu v případě, že se to chytne a něco vydělá.
4. Jinak asi pojedeš spíše přes PPC, bannery? - není tam moc textu a když už tak staženej přes XML.

PS: Dej vědět, zda se to chytne a bude to mít nějaké slušnější konverze, vždycky jsem o affilshopech taky přemýšlel, ale nikdy jsem se ke klasickému nikdy nedostal.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika affilshopu

Příspěvek od stephan »

1. O těchto stránkách jsem uvažoval, ale nakonec jsem se rozhodl počkat na reakci návštěvníků. Když nebudou kupovat, tak to přidám.
2. Myslíš pole zde http://www.trikonator.cz/newsletter/ ? Chtěl jsem to zúžit, ale ještě jsem nenašel kód, který to má na svědomí :D
3. Máš pravdu, chci to brandovat a časem dojde k úpravám.
4. Jak jsem psal na blogu, popisky jsou sice stažené, ale již se pracuje na originálních, abych měl větší šanci v SERPu. Však na některá klíčová slova jsem již na dobrých pozicích. Teď musím máknout ještě víc, abych si užil vánoční jízdu :)
Žádnou jinou propagaci než je SEO jsem nikdy nezkoušel. Momentálně se chystám zkusit PPC na Seznamu, snad to nebudou vyhozené peníze.
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika affilshopu

Příspěvek od Dave »

Pecka! Pokud jako zákazník přijdu, tak určitě nakoupím...

Osobně v těchto webech vidím velký potenciál, sám jsem začal konvertovat poměrně brzy a nebyl problém po měsíci dělat několik stovek... Jen přes SERP, ovšem pak přišel vir, zničil mi celé portofolio a já se k tomu už nedostal.

jen detail: uprav si font, má tam chyby v diakritice.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika affilshopu

Příspěvek od stephan »

Díky za pochvalu i tipy na vylepšení. Dostal jsem i od další lidí zpětnou vazbu a časem budu web přizpůsobovat a vylepšovat.

Viry jsou svinstvo, taky mi začátkem roku napadly hosting a od té doby moje weby vypadají tak jak vypadají. Prostě není čas to předělávat, ale to se již brzy změní :D
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů