Piggybags - názory, zkušenosti

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Tribe
Příspěvky: 3
Registrován: úte 26. lis 2013 13:46:34
Kontaktovat uživatele:

Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od Tribe »

Zdravím,
díky prvním free videím z kurzu Affiliate Mystery jsem se dozvěděl o pojmu piggybags a celkem mě to zaujalo. Hned jsem to také chtěl vyzkoušet, a tak jsem za půl hodinky vytvořil tento web: http://nejlepsi-online-hry.webnode.cz/

Podle mě na piggybags není nic složitého, ale stejně bych rád věděl, co si o tomto mém prvním piggu na první pohled myslíte? Ještě samozřejmě není hotový, ke všem hrám chci postupně přidat krátké popisky a videa, ale rád bych věděl, zda-li mi tam chybí něco důležitého.

Budu moc rád, když se podělíte o vaše zkušenosti s tímto druhem affiliate, např. jak dobře se tyto weby umisťují, kolik vám může takový piggy vydělat atp.. Mě se například moc líbí fakt, že piggybags snesou agresivní linkbuilding.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od Dave »

:( jakmile začneš cokoliv dělat s vidinou rychlých a snadných peněz - dopadne to špatně.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Tribe
Příspěvky: 3
Registrován: úte 26. lis 2013 13:46:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od Tribe »

Dave píše::( jakmile začneš cokoliv dělat s vidinou rychlých a snadných peněz - dopadne to špatně.
Tím mi chceš říci co? Samozřejmě jsem ten web neudělal, abych na něm za měsíc vydělával stovky tisíc korun ;) Jen si chci vyzkoušet, jak to dnes s těmito zdarma weby chodí, jak se umisťují ve vyhledávání atd. atd.. Piggybags je pro mě úplně nový pojem a nejsem si ani jistý, jestli je ten můj první piggy vůbec piggy :D Proto bych rád názory ostatních, když se o ně budou chtít podělit.

Jinak pojem affiliate marketing znám + - rok, aktivně jsem se mu začal věnovat v létě a moc dobře vím, že vidina rychlých a snadných peněz je slepá ulička :)
cloudi
Příspěvky: 39
Registrován: pon 26. lis 2012 19:08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od cloudi »

Koukam to jsem zase něco vymyslel :-)

Jinak na tom webu je vše špatně :-(

Trošku jsi nepochopil co to vubec piggybag je..

Tom
Tribe
Příspěvky: 3
Registrován: úte 26. lis 2013 13:46:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od Tribe »

cloudi píše:Koukam to jsem zase něco vymyslel :-)

Jinak na tom webu je vše špatně :-(

Trošku jsi nepochopil co to vubec piggybag je..

Tom
Díky za odpověď, alespoň už vím, jak na tom s piggybags jsem (bída) :D To co jsem vyplodil bude zřejmě spíše hodně nekvalitní minisite :) Rušit ho každopádně nebudu, jelikož si ho propojuji s mým magazínovým webem, kde mimo jiné propaguji všechny online hry z affilnet sítě.

Alespoň jsem si vyzkoušel práci s Webnode, a musím říct, že je to parádně udělaný. Když si vzpomenu, co dříve vznikalo z těchto zdarma webů za hrůzy, tak je to fakt hodně velký krok dopředu.
cloudi
Příspěvky: 39
Registrován: pon 26. lis 2012 19:08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od cloudi »

JJ webnode je dobrej :-) pak si napisem a ja ti řeknu co a jak.

Tom
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Piggybags - názory, zkušenosti

Příspěvek od Maigi »

tohle je třeba piggybag: http://povinne-ruceni-porovnani.weebly.com/
Díky tomu, že snesou "agresivnější formu linkbuildingu" si autor tohoto webu objednal nějaké spam komentáře a "díky" takovým podnikatelům jsem měl zaspamované forum :(
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů