2000 návštěv, 37 konverzí

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od Sir-HD »

Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat a podelit se s komentátory tohoto topicu o nové zkušenosti a to ohledně statistik. Mám rozběhnutý nový web se zaměřením na módu. Za minulý měsíc jsem zaznamenal 2000 návštěv a z toho 37 konverzí. Chtěl bych se zeptat, zda-li je toto číslo hodně málo nebo průměr. Dle mých zkušeností bych počet konverzí odhadoval tak na 80 - 100. Jak to vidíte vy ?
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od Dave »

Těžko soudit, u mě je to tak 0,001% z návštěvnosti :)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
cloudi
Příspěvky: 39
Registrován: pon 26. lis 2012 19:08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od cloudi »

Podle mě to +- odpovída.

T.
Uživatelský avatar
Turek
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2012 10:37:56
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od Turek »

Záleží jak dobře cílenný traffic tam posíláš, moda ještě neznamená extra zacílenost. Já u hůře zacíleného trafficu mám 0,12% teď myslím třeba něco jako Ty u té módy. A u cílenějšího mám 1%, ale to stále není cíleno na jeden produkt, ale spíše hledáš čepice na zimu, tak tu je jedna od této značky.
Mám blog http://www.mojeokoli.cz o internetu, běhání, fotografování, Itálii, čajovnách
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od John-s »

Řekl bych, že to je hodně slušný výsledek, ale záleží o jaký web jde. Jestli je to magazín, tak je to vážně slušný. Magazínem myslím, že má jen organickou návštěvnost. Na minisite s úzce zaměřeným traffikem to je takovej průměr.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od Sir-HD »

Jedná se o affil web, který združuje více affil programů na stejné téma ... příkladem mohu dát třeba toto: Affil web na prodej aut sdružující affil programy od škody, BMW a Ferrari ... Mně se prostě číslo zdá velice malé ale pokud je okolo 1-2 % konverze dobrá tak jsem velice rád že jsem alespoň v průměru.
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: 2000 návštěv, 37 konverzí

Příspěvek od John-s »

Nevím jak ty nebo ostatní, ale já mám průměrnou výši provize u Zoot (podle mě jeden z nejlepších programů na módu) něco přes 100 Kč, tak 110 +- . To by znamenalo asi 1.6 Kč na návštěvníka. Při organické návštěvnosti to není vůbec špatný. U nakupovanyho traffiku to už je ale celkem bída. Na webu o módě s hodně dobrým traffikem mám konverzní poměr i k 30%. Za každho návštěvníka však hodně zaplatím.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů