Pomoc s lead gen webom

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
chodel
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 27. zář 2012 16:21:53
Kontaktovat uživatele:

Pomoc s lead gen webom

Příspěvek od chodel »

Ahojte,

pretože už skutočne neviem ako ďalej, píšem tu. Ak by sa tu našiel niekto, kto má skúsenosti s lead generation webmi, budem rád ak mi pomôže. Ide o web do24hodin.sk, konkrétne o stránku so žiadosťou, ktorá sa nachádza tu: http://www.do24hodin.sk/ziadost-o-pozicku/. Aký mám problém?

- návštevnosť na web je predovšetkým z vyhľadávačov na celkom konverzné KW (rýchla požička, požička ihneď atd.)
- ak sa niekto dostane na web, tak je dosť vysoká preklikovosť na stránku so žiadosťou o pôžičku - takže problém s webom ako takým nebude, aspoň nie zásadný
- s čím ale problém mám, je vyplnenie žiadosti o pôžičku. Tu sa konverzný pomer (návšteva stránky so žiadosťou vs. odoslanie žiadosti) pohybuje okolo 3%, čo mi príde veľmi málo. Skúšal som 3 rôzne formuláre, pridať výhody pôžičky, šípku nasmerovanú na formulár - nič nepomáha. V čom by mohla byť chyba? Prečo ľudia formulár nevyplnia? Čo tám chýba a môhlo by pomôcť?

Skutočne to nedokážem pochopiť a ocením akúkoľvek radu od zkúsenejších. Ďakujem

S pozdravom,
Chodelka Peter
Spoluzakladateľ affiliate siete AFFIAL.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů