Redesign

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Redesign

Příspěvek od John-s »

Dobrý den, konečně se mi podařilo spustit novou verzi Kuponeru, chtěl bych vás poprosit o kritiku, popřípadě o několik tipů k vylepšení. Podle mě by vše mělo fungovat správně, je ale možné, že zde je několik chyb ve funkčnosti. Děkuji za všechny názory.

http://kuponer.cz
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Redesign

Příspěvek od Dave »

Nenabízej kategorii, když je prázdná. (aha.. je to jen cestování ;) ) (kód cl2014com ti dá 10% na parkia.cz)
Dominantním prvkem je získej slevu, měl by být spíše název slevy.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Redesign

Příspěvek od John-s »

Nějak jsem si odpovědi všimnul až teď :) . Každopádně kategorii Cestování již na webu nemám, nesešla se s úspěchem (asi kvůli tomu že byla poloprázdná :D ), ale i tak díky za nabídku kupónu. Nějak nechápu jak myslíš ten druhý bod, jakože by měl být nadpis zobrazen místo "Získat slevu"? Díky za zhodnocení ;)
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Redesign

Příspěvek od Dave »

Když se na web podívám, tluče mě do očí CTA. Ale to v tomhle podání je nevhodné - je jich až příliš na jedné ploše monitoru. Dominantním musí být daný produkt "druh slevy".
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti