Můj první affilweb - prosím o rady

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Erist
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 30. dub 2015 14:49:16
Kontaktovat uživatele:

Můj první affilweb - prosím o rady

Příspěvek od Erist »

Tohle je můj první affilweb. Ještě nemám moc zkušeností, tak budu rád za každou kritiku a radu, než se pustím do hloubavější propagace.

Předem děkuji za vaše rady a názory.

WEB: http://www.jazykyhrave.cz/
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první affilweb - prosím o rady

Příspěvek od Deshihk »

Na to, že je první, vůbec nevypadá špatně :) Jen drobnosti bych upravil.

1) Na hlavní stránce bych hlavní objednávací tlačítko Vyzkoušet zdarma dal mezi první odstavce - dole se opticky mlátí s tím výrazným bannerem. Klidně bych to zkusil bez toho banner, osobně nemám s nimi dobré zkušenosti co se týče konverznosti (a snad žádný z affiláků co znám).

2) Na podstránkách ti chybí výrazný objednávkových prvek - třeba ten button, co máš na hlavní stránce.

3) Do novinek taky dávej odkaz/tlačítko na přechod k onlinejazykům - ulehči návštěvníkům konverzní cestu.

4) E-mail bych udělal ve tvaru třeba informace@jazykyhrave.cz, ať to vypadá trochu více profi.

Ať se daří - co jsem slyšel, tak tenhle program hezky konvertuje :) teď už jen sehnat dostatečný objem návštěvnosti.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Erist
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 30. dub 2015 14:49:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první affilweb - prosím o rady

Příspěvek od Erist »

Děkuji za cenné rady, zapracuji na tom :)

Tak to rád slyším, snad se dařit bude. Nějaké konverze už padli, ale zatím nic moc. Teď se do toho více pustím, tak uvidíme 8-)
.J.P.
Příspěvky: 9
Registrován: pon 10. srp 2015 9:29:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první affilweb - prosím o rady

Příspěvek od .J.P. »

Máš už nějaké zkušenosti s tímto affiliate programem, co se týká vyplácení provizí atd?

Já se u nich zaregistroval, druhý den mi přišel email s možností přidat se do jejich FB skupiny pro partnery, ale už je to nějakých 14 dní a nikdo mi neschválil přidání. Psal jsem i affiliate manažerce reakci na ten email, že budu rád za přijetí, ale ani na ten nikdo nereagoval.

Sice je to drobnost, ale mám obavy o funkčnost a spolehlivost tohoto programu (čekal bych alespoň nějakou reakci). Nevím, jestli nejít raději do affiliateclubu. Každopádně ten jejich program má větší výhody, délku cookies atd., takže bych raději využil ten.
Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti