Moje první affil landing page

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
.J.P.
Příspěvky: 9
Registrován: pon 10. srp 2015 9:29:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Moje první affil landing page

Příspěvek od .J.P. »

Zdravím,
pokud nebudu počítat nějaké to "affil MFAčko" napojené na heureku (provize za prokliky), tak toto je můj první affil web zaměřený na online kurzy angličtiny.

http://www.umimanglicky.cz/

Bohužel, zatím to není žádná sláva. Už nějaký ten den mi tam běží PPC na googlu, mám asi kolem stovky prokliků na cílový web, ale žádná konverze. Asi 500 Kč za PPC v ... háji :(. Budu rád za rady co dělám špatně, případně co zlepšit.

Děkuji
Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz
Dovolenkar
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 13. srp 2015 15:50:58
Bydliště: Ostrava - praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první affil landing page

Příspěvek od Dovolenkar »

web je hezky a verim ze mas vysokou proklikovost. Muzu vedet pomer kliku? pripadne konkretni cisla. Produkt je docela drahy tak tam mozna ten konverzni pomer bude menší...
Bacon
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. lis 2013 6:38:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první affil landing page

Příspěvek od Bacon »

Nádherná práce, zajímalo mě, co je to za šablonu a koukám, že vlastní tvorba. Super! :)
.J.P.
Příspěvky: 9
Registrován: pon 10. srp 2015 9:29:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje první affil landing page

Příspěvek od .J.P. »

Díky.

Jj, je to vlastní tvorba. Zkouším si vlastní šablony, i když nejsem koder, jen grafik, takže to možná nebude úplně 100% ono, co se kódu týká. Ale chci si trošku rozšířit obzory :)

Zabere to sice více času si takhle stavět celý web sám, ale díky tomu, že se dokážu alespoň trošku hrabat v tom kódu, tak mi to hodně pomáhá v budoucnu při různých úpravách, kde nemusím kvůli všemu instalovat pluginy atd. Navíc mám nad tím lepší kontrolu. Jednou jsem zkoušel upravovat staženou šablonu a nedařilo se mi s tím hnout, přestože trošku základní strukturu wordpress šablon znám. A mimoto většina free šablon se mi nelíbí, nebo se mi tam něco vždycky nehodí :)

Dovolenkar: Tu míru prokliků určitě zjistím. Mám na těch tlačítkách nastavené eventy, tak se to pokusím z analytics vydolovat a dám vědět.
Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti