Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
epepa
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 12:28:27
Kontaktovat uživatele:

Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od epepa »

Ahoj,
aktuálně bych chtěl změnit stávajícího partnera Vivantis (parfemy.cz), u kterého mám nízké konverze a navíc u parfémů snížili provize na 5%. Nevíte někdo o nějaké vhodné alternativě v oblasti parfémů?

Navíc teď rozjíždím několik menších projektů v oblasti zdravotnictví a stále mě nenapadá smysluplný způsob monetizace. Prozdravi.cz od Vivantisu mi, stejně jako výše uvedené parfémy, přijde jako výstřel do tmy. Nemá někdo z Vás tip na zajímavý affil program z oblasti zdravotnictví? Stávající PPC systém AdSense bych chtěl pomalu opustit.

Díky za případné odpovědi.
ePepa
Affiliate manažer ProvizníSíť.cz
Uživatelský avatar
mikey
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 26. led 2012 11:21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od mikey »

Pro parfémy třeba parfums.cz.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od freez »

Parfums sice taky stahnul provize, ale pořád je to docela dobrý. Jen je tu nutnost být plátce DPH.
Uživatelský avatar
Chalupář
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2012 23:16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Chalupář »

freez píše:Parfums sice taky stahnul provize, ale pořád je to docela dobrý. Jen je tu nutnost být plátce DPH.
proč musíš být plátce DPH? myslíš u CJ? ještě je parfums u potenza.cz , tam asi nemusíš být plátce DPH

co se týká prozdravi.cz, tak nic podobného neznám,, přemluv lekarna.cz a bude to fajn ,)
novachalupa - web affiláka ,)
epepa
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 12:28:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od epepa »

Koukal jsem na ty parfums.cz a vypadá to dobře, jen si myslím, že to CJ fakt vyžaduje přihlášení k DPH.
Jinak ten shop lekarna.cz zkusím k affilu přemluvit :D

Ještě jsem koukal na tu Potenzu a ta má v nabídce skutečně parfums.cz, tak to asi zkusím přes ně. Má s tou Potenzou někdo skušenost?
Affiliate manažer ProvizníSíť.cz
Uživatelský avatar
Chalupář
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2012 23:16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Chalupář »

epepa píše:Koukal jsem na ty parfums.cz a vypadá to dobře, jen si myslím, že to CJ fakt vyžaduje přihlášení k DPH.
Jinak ten shop lekarna.cz zkusím k affilu přemluvit :D

Ještě jsem koukal na tu Potenzu a ta má v nabídce skutečně parfums.cz, tak to asi zkusím přes ně. Má s tou Potenzou někdo skušenost?
Potenza je ok, ale dřív byla potřeba papírová smlouva. Nevím jak to je dnes, když u nich chceš začít.
novachalupa - web affiláka ,)
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Maigi »

Nevím, jestli se to tak úplně týká zdravotnictví, ale v adbenefit je kampaň na http://www.fitdieta.cz/, která celkem slušně jede
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Miki »

freez: Koukám do CJ.com a Parfums tam mají pořád 12%/6% myslim že to je ok, akorát nevim jak velký slevy dávaj na ty akční produkty (6%). Parfémy.cz jsem propagoval jenom okrajově, ze začátku to docela konvertovalo (měl jsem trafik ze seznamu na celkem pěkný slova), pak jsem trošku polevil v SEO a všechno to šlo dost (uplně:) dolu, je tam opravdu velká konkurence.


Co se týče zdravotnictví, tak jedu Prozdravi.cz a nějaký prodeje tam generuju. Něco možná mají i v Patro.cz (ivydelek.cz). Lékárna.cz by mě určitě moc zajímala, jsem schopen tam poslat nějaký trafik, ale musí být rozumná provize. Ale jak koukám na ten jejich shop, tak by se tam muselo asi taky řešit rozdělení provize na normální/akce (maj tam výprodeje 40 - 70%) A nevim proč tam maj ty AdSense banery, asi moc neprodávaj co?
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Miki »

Takže se omlouvám za matení. Dělal jsem testovací objednávku na Parfums.cz a opravdu se i na neakční produkt započítala snížená provize. Objednávku jsem označil jako testovací, ale do dvou dnů mi nepřišla žádná informace o stornu, žádosti o platbu, vyřízení či dotazu o co jde. Takže si myslím že to asi oprvadu není uplně nejlepší obchod k propagaci.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Miki »

Tak je to neuvěřitelný. Parfums.cz od konce měsíce snižuje provizi z 12% / 6% na 6% / 4% (prakticky asi jen upravuje podmínky). Docela se divim jak málo k tomu stačí.

Pokud se tohle fórum nezruší (připadá mi že se tu bavim sám se sebou). Doporučil bych založit vlákno "Zkušební obejdnávky" kde by se psalo v jaky v obchodě, kdy se co objednalo, provize, reakce daného obchodu a následky (ze například změna podmínek). Myslim že by to pomohlo trošku eliminovat klamání některých prodejců (občas to je podle mě zralý na ČOIku).
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů