Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od freez »

No snížení na polovinu, je docela hodně, 4% z parfému v akci není nic moc. To víš moc práce a málo prostoru na diskuse :-)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od Miki »

Právě že se žádné snížení provizí nekoná, oni sníženy už jsou/byly :)

Asi je pravda že tu nemá cenu shromažďovat nějaký informace když tu stejně nikdo nekomunikuje. Každopádně snaha z mojí strany byla...
epepa
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 12:28:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od epepa »

Miki: chtěl jsem se zapojit, ale teď mi fórum několik dní nejelo. Co se týče těch parfums.cz a snížení provize, tak jsem taky pěkně naprdnutej. Na jednom svým projektu jsem všechno překlopil od Vivantisu k parfums, právě kvůli výši provizi a nízkým konverzím shopu parfemy.cz... a oni to teď taky snížej. Koukal jsem se, že parfémy v nabídce má i mall.cz. Máte s ním někdo osobní zkušenosti?
Affiliate manažer ProvizníSíť.cz
VIVNETworks
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. bře 2012 16:00:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám affil v oblasti zdravotnictví a parfémů

Příspěvek od VIVNETworks »

Zdravim,
Pro zobrazovani reklam ve verejne siti CJ neni jiz nutno byt platcem DPH, pokud se zaregistrujete pod VIVNETworks, sro a provize si muzete prefakturovat. Svuj ucet budete mit veden pod VIVNETworks a budete mit standartni online ucet. Pokud budete mit o tuto sluzbu zajem tak nas prosim kontaktujte.
Upozornuji jeste na noveho inzerenta v CJ. Je to CEZ Prodej a odmenuje od 1.4.2012 za smlouvu na plyn 450Kc a 130Kc za kvalifikovany lead.
VIVNETworks
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů