Srovnání hostingů

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
.J.P.
Příspěvky: 9
Registrován: pon 10. srp 2015 9:29:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Srovnání hostingů

Příspěvek od .J.P. »

Zdravím,
před krátkým časem jsem spustil srovnávač hostingu http://najdihosting.cz/

Návštěvnost je zatím nic moc, takže i konverze zatím nejsou. Zkoušel jsem chvilku i PPC, ale ty ceny za proklik jsou u hostingů dost vysoko, takže se to nevyplatí. Jako zdroj trafficu tedy budu vsázet hlavně na SEO.

Budu rád za připomínky, kritiku a tipy co zlepšit.

Děkuji za případné komentáře :)
Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání hostingů

Příspěvek od Maigi »

Zkoušel jsi Facebook ppc?
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání hostingů

Příspěvek od Deshihk »

Za mě čistý, jednoduchý, výrazné CTA prvky, jen rozšířit blog/slovníček, ať máš na co chytat návštěvnost, vzájemně obsah prolinkovat a jak radí Maigi, klidně bych zkusil FB ads, při dobrém cílení mohou být ještě docela levné.

Na můj vkus je tam málo hostingů - myslím, že ještě gigaserver má affil a jistě jich bude více, tak ať je to pěkně košaté.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
.J.P.
Příspěvky: 9
Registrován: pon 10. srp 2015 9:29:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání hostingů

Příspěvek od .J.P. »

Mockrát děkuji za rady. Přiznám se, že jsem nad facebookem vůbec nepřemýšlel. Přijde mi totiž vhodný spíše na budování brandu atd., než na získávání konverzí. Ale nemám s nim moc zkušenosti a možná stojí za to ho vyzkoušet ;) Díky

Jinak hostingy a obsah postupně přidávám. Píšu si ho sám, takže to trošku trvá, protože nemám moc rád psaní a musím se do toho strašně nutit :D
Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání hostingů

Příspěvek od Deshihk »

Pokud se do něj nutíš,, možná bude lepší to delegovat na nějakého zkušenějšího textaře :) je lepší dělat něco v čem se cítíš, než to v čem ne. Jinak Facebook se dá použít i čistě výkonnostně na prodeje - osobně ho mám i jako zdroj e-mailů pro další propagaci mých webů a tematických affil kampaní. Dá se použít prostě ledasjak. Držím palce :)
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
fildokucman1988
Příspěvky: 1
Registrován: pát 01. zář 2017 11:59:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání hostingů

Příspěvek od fildokucman1988 »

Generuje ti ten web nejaké zárobky? Na mna to nepôsobí ako porovnanie ale len ako výpis hostingov.
Porovnávanie si ja predstavujem takto nejako https://beduct.sk/porovnanie/huawei-wat ... dition-lte kde máš vedla seba veci a jastne vidíš včom je ktorý lepší / horší
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host