Jak vytvořit eshop

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
SharkCZ
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. kvě 2018 14:46:38
Kontaktovat uživatele:

Jak vytvořit eshop

Příspěvek od SharkCZ »

Ahoj :)
Před pár dny jsem založil svůj první affil. Zatím jsou to takové pomalejší začátky, ale s tím jsem počítal. Přece jen na webu moc článků ještě nemám. Chtěl bych ale stejně požádat o nějakou kritiku. Předem děkuji za veškeré připomínky :). http://www.jakvytvoriteshop.cz/
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vytvořit eshop

Příspěvek od Maigi »

Mně se to docela líbí. Je to jednoduché, čtenář se k affil linkům dříve či později proklikne a v podstatě stačí jen vydržet a plnit to obsahem. K úspěchu bude určitě potřeba stovky článků a to je taky největší riziko, které v tom vidím - že se na to vybodneš. Pokud ne, věřím, že se prosadí, jsme eshopová velmoc. Hodně lidí chce svůj eshop a neví, jak na to.

Jako krok číslo jedna určitě doporučuju začít sbírat emaily ať už přes newsletter box nebo nabídnutím nějakého ebooku s návodem.
Krok číslo dva bude strategie autoresponderu, která nováčka provede prvními kroky a postupně ho dovede i přes affil linky k nástrojům, co se mu budou hodit. Po sérii ho automaticky přesuň do seznamu kontaktů, kam už budeš jen posílat odkazy na nové články, aby se vracel.

Možná bych jen ty affil linky schoval přes plugin (třeba pretty links) za přesměrování. Takže budeš odkazovat třeba na jakvytvoriteshop.cz/shopify, což přesměruje na affil link a ještě bude počítat počty kliků.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
SharkCZ
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. kvě 2018 14:46:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vytvořit eshop

Příspěvek od SharkCZ »

Díky moc za obsáhlé hodnocení a rady kam pokračovat :) . Určitě se pokusím co nejdřív ty linky i emaily nasadit na web. Emaily už jsem zkoušel sbírat, ale nasadil jsem tam pop up skript přímo od mail chimpu a docela to zpomalovalo web, tak jsem ho zatím odstranil. Jinak výsledky nejsou zatím nijak slavné, ale s tím jsem počítal. Zatím jsem prakticky nedělal žádný link building. Ale věřím, že se to do pár měsíců rozjede. Zatím spíš pracuji na článcích. Ještě jednou děkuji za nápady :).
yngwie
Příspěvky: 3
Registrován: ned 01. led 2017 20:21:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vytvořit eshop

Příspěvek od yngwie »

Mne sa web páči, dobre zvolená jednoduchá a zároveň veľmi prehľadná WordPress šablóna. Čo sa týka niky, tak tú si podľa mňa tiež vybral veľmi dobre. Kvalitných a aktuálnych zdrojov pre začínajúcich online obchodníkov nie je nikdy dosť, ale ako hore píše Maigy treba hlavne vydržať tvoriť obsah a konverzie časom prídu. A okrem už hore spomenutých vecí by som zapracoval aj na linkbuildingu, lebo samotný kvalitný obsah dnes už nestačí. Držím palce.
Slevové kupóny na hosting - SlevyNaHosting.cz / IT magazín - WebhostingCentrum.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů