Affiliate Academy

Affiliate: blogy, fóra, novinky, sítě, programy, odkazy, zajímavosti, statistiky aj. Vše co jste kde našli a je zajímavý
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Affiliate Academy

Příspěvek od AffilBox » pon 23. úno 2015 13:45:16

Ahoj,

chci vám představit on-line kurz affiliate marketingu určený pro obchodníky, eshopaře, majitelé webů, co mají nějaký produkt, či službu a hledají partnery, ale také na affiliate manažery a konzultanty internetového marketingu.

Kurz je rozdělen na 12 kapitol, kde každá je věnovaná jednomu tématu z oblasti přípravy a správy provizního programu.

K těmto hlavním tématům, které tvoří dohromady asi 3h videa jsou ještě různé nástroje - excelové tabulky, checklisty, návody, které vždy to co se v kapitole probírá pomůžou nasadit.

Potom jsou tam technické návody, kde je dalších 13 videí, jak to celé zprovoznit na AffilBoxu, co kde nastavit atd. Plus pár dalších, jak rozjet affiliate na dalších platformách.

No a pak bych tam rád ještě speciální sekci rozhovory, kam jsem oslovil lidi z Linkbuildingu, za SEO, pak affiliate partnery a affiliate manažery z provizních sítí. S těmito lidmi jsem udělal 15-45 minutové rozhovory, které poskytnou zase jiný pohled na affiliate marketing. Aby mohl být celý produkt kompletní a abych jej doplnil o znalosti, kde ty mé nesahají moc do hloubky (třeba právě SEO).

Dnes jsem vypustil první video, kde popisuji jak affiliate marketing funguje - http://affiliateacademy.cz/

Pokud už víš, co to affiliate marketing je, tak si zkus udělat test svých znalostí - http://affiliateacademy.cz/quiz/

Samozřejmě, že ke kurzu je také provizní program a budu velmi rád, když se do něj zapojíš. Informace nalezneš v PDF - http://affiliateacademy.cz/aa_informace ... y_2015.pdf

Pokud budeš mít nějaké dotazy ke kurzu, nebo proviznímu programu, tak mi je napiš a rád ti je zodpovím.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host