1. affiliate čtvrtek

Srazy affiláků, fóra, přednášky aj.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

1. affiliate čtvrtek

Příspěvek od AffilBox »

Ahoj,

je mi velkou ctí vám oznámit, že za týden tu bude AffilBox již 2 roky. Konkrétně 5.9. Mám z toho velikou radost, protože právě díky této aplikaci se v ČR affiliate začíná více a více využívat. Věřím, že v následujících 2 letech to bude hlavní marketingový kanál, do kterého většina firem bude směřovat svou pozornost.

Abychom tuto událost oslavili a také, abychom vám umožnili se vzájemně potkat a vyměnit si zkušenosti ze světa affiliate, tak si vás dovolujeme pozvat na 1. Affiliate čtvrtek. Pokud se tato akce osvědčí, tak budeme v pořádání podobných akcí pokračovat i dále.

Rezervoval jsem nám místo na 5.9. od 19:00 v restauraci Lokál U bílé kuželky - http://lokal-ubilekuzelky.ambi.cz/, Míšeňská 12, 110 00 Praha 1.

Účast přislíbili také zástupci VIV NETwork, kteří v ČR zastupují největší provizní síť CJ.com. Pozvánku jsem rozeslal také na mé kontakty z řad affiliate partnerů i obchodníků. Takže je možnost, že navážete zajímavé spolupráce.

Přihlásit se můžete na Facebooku na adrese: https://www.facebook.com/events/635352809831126/

Budu velmi rád, pokud do komentářů napíšete nějaké vaše dotazy a témata, které bychom mohli probrat.

Přeji vám krásný den a budu se těšit na setkání.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. affiliate čtvrtek

Příspěvek od Dave »

přijde někdo z cestovního ruchu?
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. affiliate čtvrtek

Příspěvek od AffilBox »

Těžko říci, nevím přesně co kdo dělá, je tam spousta pro mě neznámých jmen.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti