5. Affiliate konference

Srazy affiláků, fóra, přednášky aj.
Odpovědět
Viv networks
Příspěvky: 33
Registrován: pát 07. zář 2012 14:58:01
Kontaktovat uživatele:

5. Affiliate konference

Příspěvek od Viv networks » pon 14. dub 2014 16:30:33

Zveme vás již na pátou Affiliate konferenci, která získala punc kvality hned v prvních ročnících. Na 5. Affiliate konferenci vystoupí taková performance esa jako je Petra Větrovská, Jan Kvasnička, Pavel Ungr, Jan Tichý, Ladislav Trpák, Petr Staněk, Vladan Hejnic, Petr Baloun a Tomáš Jagoda.

Účast kvalitních speakerů posouvá Affiliate konferenci do TOP performance kalendáře každého specialisty na výkonnostní marketing. Konference se od tohoto ročníku nesoustředí pouze na affiliate, ale zasáhne celou performanceoblast. Všechny přednášky, stejně jako v minulých ročnících, budou zaměřeny na jasnou přidanou hodnotu affiliate partnerům a inzerentům, ať už stávajícím tak i začínajícím.

Pojďte se stát součástí silné skupiny odborníků, kteří mění trh staré internetové reklamy na novou a perspektivní… PERFORMANCE IS IN OUR DNA!!! Na 5. Affiliate konferenci vás zve celý tým VIV NETworks, s.r.o., který za tři roky vybudoval v ČR a SR největší veřejnou affiliate síť. Robert Studený, Vladan Hejnic, Martin Bětík, Petra Justová, Magdaléna Vojtová, David Hejtmánek, Ksenia Novoselova a Jitka Steinerová.

Více informací: www.affiliatekonference.cz
Novinky o programech našich inzerentů čtěte na VIVblogu, pořádáme Affiliate konferenci.
Přehled našich inzerentů najdete na našem webu katalog inzerentů v CJ
Zastupujeme Commission Junction v ČR a SK. Naše podnikání je Affiliate Marketing.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host