Nápady

Srazy affiláků, fóra, přednášky aj.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady

Příspěvek od AffilBox »

Já jsem pro. Networking je to co je v affilu nejdůležitější.

Má představa je ta, že by se udělala anketa o termín. Dokud bude málo lidí, tak témata volná, pokud více, tak to klidně i tematicky směřovat.

Každý by se spolu s anketou měl ještě krátce představit rovnou na webu, aby se ostatní mohli podívat o koho jde.

Na srazu by se měli všichni rychle představit a poté v méně než 8 lidech může být volná diskuze, ve více lidech je lepší diskuze moderovaná. Případně je taky fajn pokud by chtěl někdo udělat nějakou přednášku nebo něco.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady

Příspěvek od jan »

Rozhodně souhlas. Setkání podporuji :)
BizIT bude dělat akci: Lead generation (nevím, jak moc to bude pro pokročilejší)
https://www.facebook.com/events/404222379604000/
I tam se můžeme setkat 8-)
Money talks :)
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nápady

Příspěvek od frances »

Ja mam nejvetsi problem s prespanim v Praze jelikoz nemam kolej a do skoly dojizdim jednou za 4 tydny. Kdyby byl nekdo z Moravy navrhnuju Olomouc:)
Jinak good idea.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Nápady

Příspěvek od Miki »

Já v nejbližší době sraz asi vynechám, mám tu po zimě ještě spoustu nedodělaný práce. Snad někdy v létě...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti