Přes co řešit odesílání mailů?

Technické řešení, právní otázky, nabídky a poptávky
Odpovědět
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Dave »

Ahoj,

narazil jsem na problém. Wedos mě nechce pustit přes 500 mejlů za den. Proto hledám variantu, kde bych nebyl limitován počtem odeslaných emailů.

Jak to řešíte vy ?
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od AffilBox »

Já používám SmartEmailing.cz, zatím jsem na problém nenarazil.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Dave »

hmm, docela raketa ty jo... Pro mě osobně asi nejvýhodnější budou kredity.. Ale dávat každý měsíc litr se mi moc nechce :D
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Kermit
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. kvě 2013 1:11:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Kermit »

a pres co nejlevneji vyresit zasilani cca 250.000 emailu 6x za rok
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od bsteeer »

Osobně newslettery zasílám přes službu tellmatic. http://www.tellmatic.org/
Kermit
Příspěvky: 3
Registrován: úte 07. kvě 2013 1:11:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Kermit »

koukal jsem na tellmatic ale to je snad jen nejaky software k rozesilani pres vlastni mailservery ze? To mi asi hosting nepovoli rozeslat 250.000 mailu
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Dave »

Tak abych přispěl do pléna.. Založil jsem asi před 14 dni smartemailing ... no - katastrofa. Kvůli čemu jsem utekl? Jejich systém neumí segmentaci na základě vstupních dat od uživatelů - nemohou vyplnit checkbox podle kterého je vy následně vyfiltrujete. Prozatím je segmentace pouze dle Jména, Příjmení, profese (kterou ručně zadáte), případně textového pole (vstup od uživatele).. Pro mě tedy zásadní bod, přes který žádný krok vpřed nepůjde.

Vyzkoušel jsem tedy mailchimp a zde jsem maximálně spokojen. Rozdíl jsem poznal ihned, vše jasné, přehledné. Systém pracuje s uživateli, nabízí formuláře atd. Nemusíte dělat prakticky nic, což se u smartemailingu říci nedalo.

Další bonus byl ten, že máte free do 2k mailů a 12k rozesílek měsíčně / obnovují se. Další peckou je plugin pro WP, který automaticky vytvoří a rozešle upozornění na nový příspěvek.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Mizi91
Příspěvky: 1
Registrován: pát 15. srp 2014 14:48:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Mizi91 »

Ahoj, já teď testuju neuralmarketing.cz
Je to super, přehledné, funkce ok. Jediný problém (a to dost velký) je, že na gmailu to padá do spamu. Zkusím ještě nastavit vlastní SMTP a uvidíme. Cena je taky vyšší, ale funkce se mi líbí.

Uvažuju ještě o mailchimp. Jakou máte zkušenost? Nepadá to do spamu u běžných poštovních serverů?
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od Deshihk »

S mailchimpem jsem měl super zkušenosti (doporučoval jsem ho i Davidovi), ale za minulý týden dvě blokace za high abuse (plus tam stále visí ve vzduchu to, že nesnáší affiláky), takže jdu o dům dál - pročtu si podmínky u Get Response, který testuju už asi měsíc a pravděpodobně přesunu vše sem.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Přes co řešit odesílání mailů?

Příspěvek od LYPO »

Po registraci na GetResponse mi dokonce volala jejich zákaznická podpora až ze zahraničí, podle všech recenzí a to nejen českých marketérů vypadá hodně slibně.
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů