Odběr newsletteru

Technické řešení, právní otázky, nabídky a poptávky
Odpovědět
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Odběr newsletteru

Příspěvek od Tony »

Nazdárek affiláci,

koukám na různé patičky webů a říkám si jak nejlépe formulovat větičky, které by nalákali na přihlášení k odběru Newsletteru.
Málo agresivní a zároveň zajímavé se mi zdá třeba toto řešení?: https://www.chinatours.cz/

Co Vy na to? Co se Vám osvědčilo, co takhle popup není to moc agresivní?

Díky,
Tony
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od LYPO »

Popup je naopak velmi účinný po sběr mailů, alternativou je také nový nástroj od Maria Roženského, viz.zde Leadbox
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Deshihk »

Kombinuju popup (5-10 sekund po otevření stránky se objeví s nabídkou protihodnoty - slevy/zákulisní info/e-book apod). a statické promo v bočním panelu + 1 článek v rámci obsahu webu = nejvýkonnější je zdaleka vyskakovací okno - nikdo si na něj ještě nestěžoval, je vcelku decentní a výkon má skvělý - můžu jen doporučit. I ten Leadbox můžu doporučit.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Tony »

Ahoj Martine,

no koukám se na pravopisne.cz a tam nic takového nevidím. Lajsnul by jsi si něco takového jako popup dát na pravopisne? Nebo ho tam máš ale je nastavený tak že vyskakuje jen na nějakých stránkách...

jaký by byl tvůj názor na nasazéní popupu na web cestovní kanceláře? (protislužba mě příliš nenapadá kromě nějakého průvodce...)
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Deshihk »

Ahoj,

jsem Ondra, ale neva:) Pravopisko není affil web + ani cílovka není vhodná pro sběr mailů - řeší zde aktuální problém (pravopis apod.) a za měsíc ho už nemusí řešit, takže mail bych nedokázal využít.

Na cestovní kanceláři bych zkusil buď klasický pop-up (s nabídkou akčních zájezdů/letů, o kterých se dozví jen odběratelé mailu, případně průvodce na destinaci - zde bys musel vyřešit, že co destinace, to průvodce, takže vcelku velká práce), případně tzv. exit popup - vyskočí v případě, že návštěvník bude chtít opustit stránku (většinou daný script sleduje pohyb myši mimo rámec webovek) - sem bych určitě navázal ty akční zájezdy, abys ho na stránce udržel a lépe zkonvertoval.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Tony »

Doprdele fakt sorry! :) Mate mě to příjmení... tak znovu

Ahoj Ondro,

myšlenka exit pop up okna na část webu s cestovatelským obsahem se mi hodně líbí. Nešlo by asi ani tak mu ihned něco tlačit jako to získat mail a následně ho konvertovat pomocí newsletterů... Díky za tip a ať se ti těch ušlých 70k brzy vrátí! :)
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Deshihk »

V pohodě - to příjmení mate hodně lidí, proto to beru se stoickým klidem - jo ten exit je ideální pro "neštvání" všech, ale jen vybraných, kteří jsou na odchodu - už se vrátily, protože článek jsem napsal před pár měsíci, ale zapomněl jsem ho publikovat:) i tak díky.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Tony »

Už to tu vymýšlím jak to udělat :) Neměl bys nějaké tipy na weby, které exit pop up využívají?

Jo aha, tak v tom případě ti přeju dalších 70 :D
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odběr newsletteru

Příspěvek od Deshihk »

Exit popup mělo cestujlevne.com, ale myslím, že už ho nasazený nemá - jiné weby z hlavy asi nedám. Díky:) to "more" je taková hloupost, přitom to může dělat takové problémy.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů