Bakalářka na téma dropshipping

Odpovědět
jimmyhayek
Příspěvky: 6
Registrován: úte 27. bře 2012 13:54:59
Kontaktovat uživatele:

Bakalářka na téma dropshipping

Příspěvek od jimmyhayek »

Ahoj,
jelikož letos budu psát bakalářku na téma dropshipping, chtěl bych se zeptat, jestli tu náhodou není někdo, kdo dropshipping využívá. Ovšem ne jako odběratel, ale dodavatel. Tedy buď nějaký velkoobchod nebo výrobce... :-) Případně vás požádat o kontakt na někoho takového, kdo by byl ochotný mi poskytnout určité interní informace a data.
Neřeším ale ani tak technickou stánku dropshippingu (studuji podnikovou ekonomiku a management), jako spíš organizační/logistickou/marketingovou a pod. A potřebuji do praktické částí BP podnik, který provozuje dropshipping a řeší nějaký problém s ním spojený, tzn. mě teď napadá třeba velká fluktuace partnerů. Ale těch problémů může být určitě celá řada.
Odměnou za tuto spolupráci bude pro podnik moje bakalářská práce, ve které se daný problém budu snažit řešit a navrhnout řešení. Minimálně dotyčná firma získá nezaujatý pohled zvenčí podložený odbornou literaturou ;)
Tak kdyby někdo z vás o něčem věděl, budu velmi vděčný když mi dát tip na kontakt@jakubhajek.cz. Díky!
Píšu FatraTrip.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů