Affilákův workspace

Time management, disciplína, správa výdělků z affilu a podobně
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Affilákův workspace

Příspěvek od Maigi »

Tohle téma je časté a oblíbené. Ukážete svůj pracovní koutek? Dáte mi pak svolení, udělat z nich takový fotočlánek do magazínu affilak.cz? Jinak to vypadá u designérů, jinak u kodérů, třeba mají affiláci taky nějaká ta specifika, co se pracovního prostředí týká.. pochlubte se!
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilákův workspace

Příspěvek od bsteeer »

Nastartuju téma :-) Můj workspace není nic spešl, ale mám rád svůj prostor. Na fotce mám na novým ntb ještě ochrannou fólii :-D Brzy se prostor rozšíří o větší stůl na který přibude monitor :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilákův workspace

Příspěvek od Maigi »

Dlouho jsem si ujížděl na vymazlené kanceláři / pracovním prostoru, všechno muselo být perfektní. Poslední dobou to vnímám spíš tak, že si svůj workspace nesu všude s sebou a v kanceláři už mi ani nezáleží na tom, jaký mám stůl.

Workspace teď vnímám takhle (viz fotka). Mám brašničku přes rameno a v ní mám notebook, externí disk a power banku, která by mě mohla živit týden. Můžu si tak tahat svůj workspace kamkoliv. Mimochodem ten macbook 12 považuju za ideální stroj pro práci affiláka. Říká se o něm, že je plný kompromisů, ale co se týká práce affiláka, tam nevidím kompromis žádný, plně vyhovuje ve všem, doporučuju.
workspace.jpg
workspace.jpg (110.41 KiB) Zobrazeno 14475 x
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilákův workspace

Příspěvek od Deshihk »

Já si nejraději užívám pracovní místo v kanceláři - skvělá "kývavá" židle, plnohodnotná klávesnice, myš, kytka a čajová konvička :) Více k radosti při práci napotřebuji. Na cestách sice dokážu pracovat na lehoučkém 13 Airu, ale velkou a příjemnou klávesnici to u mě nenahradí. Zvažuji jen větší monitor, pro příště alespoň 27.
Přílohy
IMG_0835.JPG
IMG_0835.JPG (122.63 KiB) Zobrazeno 14446 x
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti