Doporučte literaturu :)

Time management, disciplína, správa výdělků z affilu a podobně
Odpovědět
Uživatelský avatar
filius
Příspěvky: 14
Registrován: pát 15. úno 2013 11:11:41
Kontaktovat uživatele:

Doporučte literaturu :)

Příspěvek od filius »

Ahoj, máte prosím tipy na kvalitní literaturu o affiliate? Právě mám rozečtenou knihu „Jak jsem vydělal svůj první milion na internetu“ a hledám další kvalitní zdroje.

Díky za tipy
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od John-s »

Zkus knihu kterou píše autor webu affilweb.cz (ne, jméno z fleku nedám :D), sice ještě nevyšla, ale myslím si že bude dobrá a asi se jedná i o jedinou Cz affil knihu.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Uživatelský avatar
jedy
Příspěvky: 37
Registrován: pon 04. bře 2013 23:07:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od jedy »

Zkus blog a podcasty Pat Flynna na SmartPassiveIncome.com
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od Maigi »

unbounce.com/blog plus všechny jejich ebooky. ale psst, dost z nich čerpám, tak bych nerad, aby se tu z toho stal profíkem každý :)))
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
jedy
Příspěvky: 37
Registrován: pon 04. bře 2013 23:07:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od jedy »

Wow, tak přesně takovej blog se mi teď náramně hodí. Díky moc!
Uživatelský avatar
filius
Příspěvky: 14
Registrován: pát 15. úno 2013 11:11:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od filius »

Maigi píše:unbounce.com/blog plus všechny jejich ebooky. ale psst, dost z nich čerpám, tak bych nerad, aby se tu z toho stal profíkem každý :)))
Super, díky! :)
fakinkush
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. led 2014 15:33:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od fakinkush »

Není to sice nic ohledně affiliate, ale přesto mě tato kniha zaujmula a při nejmenším je hezké mít přehled jak to chodí jinde ;) - Modrooký zaměstnanec japonské firmy
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od AffilBox »

V červenci vyjde moje kniha: http://knihaoaffiliate.cz/ bude určena obchodníkům a provedu tam čtenáře přípravou provizního programu, jeho správou a prací s partnery, vše na praktických příkladech, jak jsem různé situace coby affiliate manažer řešil já. Součástí také budou zajímavé bonusy a dokumenty, které čtenáři pomohou rychleji se do problematicky dostat.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od Dave »

AffilBox píše:V červenci vyjde moje kniha: http://knihaoaffiliate.cz/ bude určena obchodníkům a provedu tam čtenáře přípravou provizního programu, jeho správou a prací s partnery, vše na praktických příkladech, jak jsem různé situace coby affiliate manažer řešil já. Součástí také budou zajímavé bonusy a dokumenty, které čtenáři pomohou rychleji se do problematicky dostat.
"Nechce se vám psát? Tak mi zavolej." :D Pokud vím, tak si Mário vypíná zvonění, ne?
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte literaturu :)

Příspěvek od AffilBox »

To že mám vypnuté zvonění neznamená, že se mi nedovoláš. Stejně tak, protože kontroluju emaily 3x denně neznamená, že ti neodpovím na email.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti