Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Time management, disciplína, správa výdělků z affilu a podobně
Odpovědět
Luboš
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. dub 2012 9:21:07
Kontaktovat uživatele:

Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Luboš »

Kolik hodin denně věnujete svému podnikání? A nemáte problém s tím, že se vám někdy prostě nechce pracovat?
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Dave »

Spíš mě napadá otázka - jak si stopovat čas, který podnikání obětuji? Asi budu ve výsledku zděšen :)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od bsteeer »

Pokud nepracuješ v týmu, můžeš využít free model u Paymo. https://app.paymo.biz/auth/signup/
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Deshihk »

Stopovat můžeš třeba přes free appku Toggl (https://www.toggl.com) - aktuálně 3-4 hodiny 3x týdně - předtím jsem pracovat po-pá třeba sedmičky, ale zjistil jsem, že jsem dělal spoustu zbytečností, tak jsem ořezával, delegoval a ořezával a těch cca 12 hodin týdně mi stačí na stejný příjem co dříve.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Dave »

Jak lze osekat ten čas... Věnovat se opravdu práci a ne sledování adsense každou hodinu a další affilů? Chtěl bych to taky umět! :D
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od AffilBox »

Já tipuji, že 24 hodin denně. Pokud to člověk s podnikáním myslí vážně a nechce si jen přišmudlat 5.000 Kč k podnikání navíc, tak se vlastně podnikání musí stát jeho životem.

Ve zkratce asi takto:

6:30 vstanu a jdu chystat snídani pro mě a přítelkyni
7:00 rychlý pohled na emaily
do 8:00 něco co posune mé podnikání kupředu
do 9:00 vyřízení emailů a úkolů z TODO
do 9:30 telefonáty zákazníkům atd.
do 11:00 telefonáty s jednotlivými lidmi v různých projektech
do 12:00 free činnost - FB, RSS, čtení, StarCraft2
do 13:00 jídlo + další free činnost
do 15:00 psaní / programování / upravování
do 16:00 další kolo emailů + telefonátů s lidmi z projektů
do 17:00 drobné práce
od 18:00 večer s přítelkyní

Mezi tím vším mám puštěné podcasty o podnikání na pozadí a maximálně se snažím využít volné chvíle pro čtení knih. Sleduju asi 250 blogů a zajímavé články si posílám od Pocket a následně je čtu v metru, na dovolené, na WC apod.

Ve volných chvílích promýšlím nad různými možnostmi jak by se co dalo vylepšit.

A ve chvílích, kdy jsem s přítelkyní, tak jsem jen s ní, nepracuji.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Dave »

Chápu to tak, že jsi se dostal do fáze, kdy více deleguješ, protože si lidi už můžeš zaplatit? Nějak s touto myšlenkou koketuji, zda je lepší přenést práci na ostatní a delegovat tak činnosti než je sám vyvíjet.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od AffilBox »

Spoustu věcí deleguju, ale není to proto, že bych je neuměl, nebo nechtěl dělat. Ale proto, že to jeden člověk nestíhá. A některé věci (jako grafiku) třeba neumím vůbec, takže tam potřebuju lidi, kteří daný obor zvládají perfektně.

Při najímání lidí bacha na to, aby si člověk nemyslel, že je najímá proto, aby sám nic nedělal:).

Trošku jsem se o tom rozpovídal v tomto rozhovoru: http://www.podnikator.cz/hydepark/n:177 ... y-AffilBox
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od Deshihk »

Taky jsem pořád sledoval Adsense, Analytics (skoro jsem sledoval, co každý návštěvník dělá na webu - realtime statistiky jsou zlo :D), výdělky z affilů - myslel jsem si, kdovíjak nepomůžu podnikání, když u toho budu sedět od rána do večera. Ale když jsem odjel na dovolenou, neřešil maily, neřešil statistiky, zjistil jsem, že... jsem nakonec vydělával stejně a nemusel jsem řešit kliky každý den, ale třeba jen párkrát za měsíc:) Takže každý bude mít asi svůj přístup k podnikání a trávení času u něho. Plus Mário jede určitě ve vyšších řádech (peněžních) než já - takže se podnikání musí věnovat rozhodně více.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
petrpolivka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 12. zář 2013 9:06:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik hodin denně věnujete podnikání ?

Příspěvek od petrpolivka »

Dave: doporučuju třeba Togl - výborný trekovací systém. Základní verze je bezplatná. Zapínám při každém hovoru, prostě při všem. Je to i aplikace na mobilu, takže se dají stopovat i schůzky.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host