Affilák - digitální nomád

Time management, disciplína, správa výdělků z affilu a podobně
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Maigi »

Ahoj,

rád bych otevřel téma digitálního nomádství, protože affiliate je jeden z oborů, které se dají vykonávat odkudkoliv. Je tu někdo, kdo se affilem živí při cestování?

Michal
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Dave »

Je to blbý když to takhle řeknu... Ale letos začínám :)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Miki »

Já byl 2 léta po sobě na pár měsíců ve Španělsku. Ale nevim jestli se to nazvat nomádství, měli jsme pronajatej byt 3+1 na 6 měsíců za 400 - 500 Eur/měsíc. Internet přes prepaid sim nebo wifi od sousedů. Skvělej klid na práci, dobrý jídlo, sluníčko a moře :) Rád bych to zase někdy zopakoval...
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od LukasP »

Mě to zatím spíše jenom láká. Bojím se toho, že by moje produktivita nebyla moc dobrá.

Každopádně, kde se dá sehnat dlouhodobé ubytování (1 měsíc +) za dobrý peníz? Koukal jsem na Interhome apod. ale nepřijde mi to nějak výhodné. 400 - 500 euro / měsíc je adekvátní. Mohu se zeptat, v jaké to bylo lokalitě a kde byl byt umístěn (jak daleko od moře, centra)?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Miki »

Produktivita u mě byla docela dobrá, přes den jsem řešil jenom maily a podobně, večer jsem pak měl čas na smysluplnou práci. Byt byl v Katalánsku (do 100 Km od Barcelony) do 200m od moře. Byl od klasický realitky jejichž nabídka určitě visí na netu, chce to hledat "long term rental lokalita", platil se klasicky nájem, poplatky, kauce a jeden nájem provize. Na jeden měsíc se to ale shání špatně, my to měli na půl roku...
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Miki »

Tak už jste někam odcestovali? Já mam zatim v plánu 7 dní Španělsko a to jenom s mobilem v kapse (bez nouta). A tak trošku pokukuju po Thajsku na zimu, ale to je zatim ještě daleko...
Martin
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. črc 2014 5:07:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od Martin »

Já jedu individuální zprostředkování a trochu affil. Cestuju hodně, po Austrálii a Jihovýchodní Asii jsem teď v Kanadě na rok a pak mířím do Mexika a Jižní Ameriky. Do té doby chci zvládnout proces k full time cestování a digitálnímu nomádství. Můj proces přeměny je ke sledování online na webu http://digitalninomadstvi.cz

Pokud má někdo s digitálním nomádstvím zkušenosti a rád by se podělil o myšlenky, chci vytvořit celou kategorii rozhovorů, která by měla sesumarizovat různé pohledy českých digitálních nomádů a tenhle životní styl. Dejte mi případně vědět. díky :-)
Na cestě k digitálnímu nomádství a full time cestování
http://digitalninomadstvi.cz
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od LYPO »

Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od LukasP »

Nemáte nějaké blogy v RSS čtečkách o digitálním nomádství?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Affilák - digitální nomád

Příspěvek od LYPO »

Zkus se zeptat toho nejpovolanějšího, Roberta Vlacha - http://twitter.com/robertvlach
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti