Cashback portál - zkušenosti?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Mužák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. led 2012 11:00:05
Kontaktovat uživatele:

Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od Pavel Mužák »

Máte někdo zkušenosti s cashback portálem? Na čem jej ideálně vytvořit? Případně máte tipy, na koho se s tímto požadavkem obrátit? Díky
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od John-s »

Ahoj, určitě tě od toho nechci odrazovat a myslím si, že aktivních lidí není nikdy dost, ale být tebou, tak se zaměřím na jiný segment trhu. Sice jsem cashback nikdy neměl, ale myslím si, že na tomto trhu není dost peněz ani pro současné největší hráče, natož pro ty ostatní... A myslím si, že haVaj (Refundo) mi to určitě potvrdí.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od Dave »

Tak záleží s čím pracuješ... Já si dovedu představit, že se svým portofoliem bych určitě nelitoval.. Ale nějak mi to přijde proti srsti, takže jsem nad tímhle dávno zanevřel :)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od AffilBox »

Náš AffilBox používá docela dost cashback portálů. Je tam krásně vidět, jak se o to kdo stará. Ti co na to kašlou, tak mají pár stokorun. Ti co se o partnery starají a hledají také zákazníky, tak si přijdou na velmi pěkné peníze.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Pavel Mužák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. led 2012 11:00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od Pavel Mužák »

Díky všem za názory. Ještě se podívám, co vše za cashback portály u nás funguje. Nechci totiž klasický cashback, ale princip je v podstatě stejný...
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od AffilBox »

Předpokládám, že to bude cashback do zlata? To je nyní velmi populární....
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Pavel Mužák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. led 2012 11:00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od Pavel Mužák »

AffilBox píše:Předpokládám, že to bude cashback do zlata? To je nyní velmi populární....
Zajímavé, ale ne.
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od LYPO »

Jak to nakonec vše dopadlo?
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Uživatelský avatar
Pavel Mužák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. led 2012 11:00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Cashback portál - zkušenosti?

Příspěvek od Pavel Mužák »

LYPO píše:Jak to nakonec vše dopadlo?
Nápad je stále v šuplíku, není čas jej nyní realizovat, jsem nyní úplně mimo obor... :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů