Slevové kupóny

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Ahoj,
zajímalo jaké máte zkušenosti se slevovými kupóny. Mam jednu hodící se doménu a tak přemejšlim že bych si spustil kupónovej web.

Otázka je jak získat slevové kupóny. V zahraničí (webgains) mi je automaticky zasílají mailem, ale u nás jsem je neviděl ani nikde v administraci/statistikách affilu. Takže předpokládám, že eshopy, respektive jejich affiliate managery, musím o kupóny požádat mailem.

Pak by mě zajímalo jestli někdo nemá přehled kolik je v oběhu kupónů které jsou přímo provázány s affil id, tedy stačí použít kupón při nákupu a přičte se affil provize. To proto abych náhodou nevyužil provizní kupóny s cizím affil id (jednou jsem takovej kupón dostal od Kasy a smazal jsem si s nim celou vánoční provizi).

Pokud někdo má nějaké užitečné informace ke kupónovým stránkám budu za ně rád. Díky moc.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Dave »

Vivnet od CJ zasílá pravidelně kupony od svých affilů. Upozorňuji na fakt, že pokud tomu nedáš přidanou hodnotu, budeš dalším 100. v řadě - tedy bez úspěchu.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Spíš mi šlo o to trošku se procvičit v php + mysql + js. Co se týče hledanosti, tak ta je skoro na nule (viz. http://search.seznam.cz/stats?q=slevové+kupony ), to vím...
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Dave »

Tak snad není zas tak revoluční nápad naučit lidi je hledat ne?
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Něco o kupónových webech od p.Kubíčka http://youtu.be/dyNsKgPzaFA?t=22m10s

Tak jsem se díky tomu videu konečně donutil ten web udělat. Už válčim s Ajaxem :ugeek:
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Tak slevokuponovej php/sql/ajax skriptik skoro hotovej. Jen problém s nedostatkem kupónů, sezbíral jsem asi 10 zajímavejch a pomalu přestávám nacházet další...
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Dave »

VIVnet je rozesílá, přihlaš se jim.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Díky za tip. Jinak jsem se do toho trošku víc opřel a sezbíral jsem asi 65 kupónů od 55 firem. To je imho docela solidní počet...
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Dave »

imho bez seo a ppc je to k ničemu. A ono vlastně i s tím.. Chce to něco jiného, než je u ostatních.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Slevové kupóny

Příspěvek od Miki »

Nějakej budget (tak 5 - 10 kkč) mam na seo připravený, ale myslim že v tomhle oboru neni tak velká konkurence jak se zdá. Jen tak pro zajímavost jsem zatím na cca 100 firmách a 120 kupónech ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů