Jaký je váš cíl?

Time management, disciplína, správa výdělků z affilu a podobně
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Jaký je váš cíl?

Příspěvek od stephan »

Podobné téma jsem zde nenašel, tak doufám, že se aspoň trochu rozproudí diskuze.

Jaký byl důvod, proč jste začali s affilem a čeho byste chtěli v budoucnu dosáhnout?

Osobně jsem s affilem začal proto, abych získal nějaké zkušenosti a finance pro pozdější vlastní byznys. Jelikož můj cíl není vylehávání na pláži (i když kdo ví jak dopadnu), ale založení vlastní cestovky, tak se věnuji hlavně travel tématice. Proto se snažím vybudovat menší síť navštěvovaných cestovatelských webů, které bych pak použil pro získávání vlastních zákazníků.
K cestovce bych uvažoval ještě o doplňkovém prodeji průvodců a map.

Nemáte nějaký tip na zajímavé jméno cestovky? To co mě napadlo bylo většinou již v provozu. Přesto mi již delší dobu v hlavě vrtal jeden krátký a relativně nezaměnitelný název a tak jsem si dnes registroval doménu Tripo.cz (cestovka) a Maplo.cz (průvodce a mapy).

Co na názvy říkáte? Umíte si pod nimi představit smysluplné projekty nebo byste doporučili hledat dále?

Jak jste na tom vy s důvody a cíli?
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Uživatelský avatar
Turek
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2012 10:37:56
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Turek »

Možná to zní jako klišé, ale já hledám hlávně osobní svobodu. Podpořenou finanční svobodou. Nechci zkrátka řešit zdali si mohu dovolit na dovolenou, nebo jak našetřit na auto, zabezpečit rodinu. Samozřejmě určité šílené stále měníci se sny mám naustále. :)
Mám blog http://www.mojeokoli.cz o internetu, běhání, fotografování, Itálii, čajovnách
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Dave »

Můj cíl byl čistě soutěživí.. Dnes je cílem vytvořit něco, co tu není - cestovatelský portál, který přežije díky komunitě lidí. Zatím se k tomu moc nepřibližuji, spíš jim dělám hlídacího psa..

stephan: mohu nabídkou k odprodeji Tripin.cz ale té domény si hodně vážím :lol:
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od stephan »

Turek: Podobný cíl mají asi všichni, ale zde jsem myslel spíše způsob, jak toho dosáhnout. Čím chceš dosáhnout finanční svobody?

Dav: Portálů, které přežívají pouze díky komunitě moc není a ani si nejsem jistý, jestli je možné zrovna z CL podobný portál vytvořit. Jedině, že by se u všech externích odkazů přepisovaly affil ID od uživatelů, ale ti by poté neměli důvod portál zásobovat tipy. Asi bys jim musel platit jinou cestou.

Tripin.cz si můžeš nechat, když už bych kupoval doménu, tak by to musela být opravdu zajímavá doména (krátká, zapamatovatelná) a ne tak podobná Tripo.cz :D

Ostatní se o své cíle nepodělí?
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Uživatelský avatar
Turek
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2012 10:37:56
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Turek »

Štěpáne můj plán je zobat čistě organický traffic z vyhledávačů i na úkor menších zisků, zkrátka nechci zkoumat další cesty jen se plně soustředit na práci a růst. Tím netvrdím že nebudu hledat další cesty jako je sběr emailů atd... ale nebude to priorita, příjmy chci mít z PPC, affiliate a PR článků. Peníze z onlinu investovat do něčeho víc hmatatelného, ale ne moc extrémně náročneho na know how nemovitosti, dividendové akcie, zlato a až z následných zisků z těchto investic žít. Protože sami víme jak rychle se internet vyvíjí. T
Mám blog http://www.mojeokoli.cz o internetu, běhání, fotografování, Itálii, čajovnách
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Tony »

Cíl v současné době: v říjnu 2014 příjem na můj účet z internetu 10.000 Kč
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Sir-HD »

Cílů je mnoho, ale mým hlavním cílem je neustále růst a to především co se týče portfolia, tak finančních příjmů. Affiliate je byznys a tak by to mělo i zůstat, proto se držím čistě čísel :)
LYPO
Příspěvky: 30
Registrován: pon 19. kvě 2014 9:57:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od LYPO »

@Dave: no myslím, že se to už podařilo;)
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Dave »

LYPO píše:@Dave: no myslím, že se to už podařilo;)
:oops:
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký je váš cíl?

Příspěvek od Tony »

Tak můj cíl o fous nesplnění, ale i tak spokojenost...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů