Plugin pro import XML - WordPress

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
MichMond
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. srp 2015 17:26:08
Kontaktovat uživatele:

Plugin pro import XML - WordPress

Příspěvek od MichMond »

Ahoj,

předem jsem omlouvám, jestli jsem zvolil špatnou kategorii. Potřeboval bych do WP nahrát xml feed a vytvořit z něj příspěvky. Hledám na to vhodný plugin a zatím jsem žádný dobrý nenašel. Jedinou mojí podmínkou je, aby byl zdarma.

Velmi se mi líbil WP All Import, bez předplacení je ale neskutečně omezený a nic s ním neudělám.

Používáte nějaké pluginy pro xml feed? Budu rád, za vaše nápady.

Díky moc
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin pro import XML - WordPress

Příspěvek od Deshihk »

Zkoušel jsem jich x free a žádný nebyl použitelný, takže nakonec mám ten, který zmiňuješ - má sice své mouchy a zvažuji vývoj vlastního řešení, ale pro začátek postačuje.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
MichMond
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. srp 2015 17:26:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin pro import XML - WordPress

Příspěvek od MichMond »

Deshihk píše:Zkoušel jsem jich x free a žádný nebyl použitelný, takže nakonec mám ten, který zmiňuješ - má sice své mouchy a zvažuji vývoj vlastního řešení, ale pro začátek postačuje.
A používáš pouze tu omezenou verzi, nebo verzi zakoupenou?
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin pro import XML - WordPress

Příspěvek od Deshihk »

Mám tu placenou a pár příplatkových addonů a pár pluginů na míru - pro prvotní okoukání ti ten free postačí, ale pro reálné použití xml feedu třeba s produkty potřebuješ něco lepšího - ta omezená není pro vývoj toho webu do budoucna použitelná.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů