Mall.cz

Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Mall.cz celkem se spokojeností využívám. Ale nejsem si jist, jestli funguje jejich slovenská mutace. Při pokusu o registraci v sk programu vás to přesměruje na cz kde jsou reklamní prvky pouze pro mall.cz. Na mailu slovenské affiliate podpory nikdo do 3 týdnů neodpověděl a na cz mailu na hlášení o nefunkčním baneru taky nikdo do 3 týdnů neodpověděl.

Jinak k 31.1.2012 zde proběhla změna obchodních podmínek. Zajímavý je například tento bod...

6.V případě vzniku nároku Partnera na výplatu Odměny dle článku III odstavec 1
zašle společnost Mall do 10. dne následujícího kalendářního měsíce na e-mailovou
adresu Partnera informaci o částce provize za daný kalendářní měsíc („měsíční
vyúčtování“). Partner následně do 5 dní vystaví příslušnou fakturu a pošle ji
společnosti Mall elektronickou formou na adresu určenou společností Mall. Pokud
partner nevystaví a nezašle řádně vyplněnou fakturu do uvedeného data, nárok na
odměnu za daný měsíc zaniká.
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od haVaj »

O podpore Mall.cz ani nemluvte.
Clovek jim napise a je rad kdyz do 14 dni odpovi, pokud vubec odpovi.

Ohledne affiliate Mall.sk nemam odpoved uz dva mesice. Polozka v menu "Me sestavy", kterou jsem tam nemel, tu pridali asi po tydnu co jsem jim psal, ale na email nereagovali. Na zpristupneni sledovani EPI parametru, to odpovedeli asi po 14 dnech ...

Celkem mi vyhovovalo kdyz vystavovali faktury sami. S temi 5 dny to teda pekne pekne. Pokud to uplne zanikne ten narok tak je to pekne svinstvo. Clovek muze byt na dovolene nebo mimo kdekoliv kde nemuze vystavit fakturu a ma proto smulu?
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Taky mě to vůbec nepotěšilo. Nutnost poslat fakturu do 5 dní dní od jejich mailu je dost nepříjemný. Navíc nejde pozastavit platby nebo zvednout limit pro výplatu. Jelikož na léto plánuju pár dní někde v zahraničí, počkám do dubna jestli se k tomu někdo z Mallu nevyjádří a pak vyměnuju reklamní prvky za Kasa.cz.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od SUNicko »

8 milionů vyplacených za 2010 není 8 milionů vyplacených affil partnerům typu, který se zde schází k diskuzi. Mám za to, že jsou do toho započítány spolupráce se Seznam.cz atd. S jejich trafficem se samozřejmě propaguje zcela jinak.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Takže Mall opět změnil podmínky (pravděpodobně už nechce fakturu) a vzhledem k častým změnám podmínek asi nechce ani partnery...

Od 23.2.2012 jsou platné nové Všeobecné podmínky - jejich aktuální znění naleznete zde http://www.mall.cz/affiliate-podminky.

Dochází ke zvýšení měsíčního minima provize nutného pro výplatu na 200 Kč.


:mrgreen:




Tak o malé ryby asi opravdu zájem nemá...

"Pokud je součet hodnot nákupů (bez DPH), z nichž se Partnerovi určuje Odměna dle článku III odstavec 1, za jeden kalendářní měsíc nižší než 100 000 Kč, může společnost Mall Smlouvu ukončit s okamžitou platností. Nárok na výplatu Odměny dle článku III odstavec 10 zůstává nedotčen."
Uživatelský avatar
Chalupář
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2012 23:16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od Chalupář »

Minimum 50 kč už od začátku nedával moc smysl, snad jen aby se o nich mluvilo. Ačkoliv tento problém neřeším, převod vydělaných provizí do dalšího měsíce by mi smysl dával. U takového kolosu jako je mall bych čekal stabilnější podmínky. Příchod amazonu na místní trh potřebuje jako prase drbání, co se týká provizního marketingu. Amazon by snad letos měl dorazit do čech, uvidíme jak to bude s affilem od amazonu pro zdejší trh.
novachalupa - web affiláka ,)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Normálně by mě limit 200 Kč taky netrápil, ale před 14 dny jsem začal přesměrovávat weby na konkurenci a výdělky u Mallu mi klesaj. Navíc pokud jeden měsíc vyděláte třeba 1000 Kč, pak to celý stopnete, je třeba počkat na schválení/potvrzení všech provizí čímž se vám výplata pravděpodobně rozdělí do dvou měsíců, jenže pokud přestanete generovat zisk tak o část provize za měsíc kdy jste vydělali 1000 Kč přijdete - je to zvýšení limitu nutného pro výplatu (schválené objednávky) ne výdělek z obratu za měsíc.

Ale už to nehodlám víc řešit, poslal jsem maila že chci zrušit účet, za měsíc to zaurguju a končim. Dobrej tip s tim Amazonem, možná bych se na něj mohl konečně pořádně podívat (zatim sem tam byl dost ztracenej, teda jestli jsem byl vůbec v affilu)...
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od Stanik »

Mall vidím jako takový český amazon. Velký výběr, konvertuje dobře, atd. Na Amazonu nechápu 24 hodinové cookies, slušný výdrb.

Přišla už někomu výplata za leden z mall?
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Za leden bylo třeba poslat fakturu, dával jsem splatnost do 29.2.2012, takže by měla dorazit do 1.3. Ale před několika dny jsem je vyměnil za Kasa.cz (obrovská výhoda cj.com ve fakturaci všech využívaných programů dohormady), doufám že bude v elektronice a bílé technice silnější, uvidíme.
epepa
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 12:28:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od epepa »

Miki: máš už nějaký, alespoň rámcový, nástřel toho, jak funguje (konvertuje kasa.cz)? Právě se rozhoduju mezi mall.cz a kasa.cz a prozatím u mě lehce vyhrává ten mall.
Affiliate manažer ProvizníSíť.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů