Writesquare.com - 10% z hodnoty zakázky

Odpovědět
info@writesquare.com
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. říj 2013 13:31:10
Kontaktovat uživatele:

Writesquare.com - 10% z hodnoty zakázky

Příspěvek od info@writesquare.com »

Dobrý den,
dovoluji si vám nabídnout příležitost, jak vydělávat na našich online zakázkách, formou zajímavé provize z přivedených zákazníků na naše internetové stránky. Provize je ve výší 10 % z hodnoty realizované zakázky uživatelem, který přišel z vašeho webu. Hodnoty zakázek jsou v rozmezí 2 000 až 30 000 Kč.
V případě zájmu se stačí bezplatně zaregistrovat na: http://writesquare.com/affiliate.

Po registraci stačí:
• Zvolit "Reklamní kampaně"
• Vybrat "Writesquare.com"
• Jednoduše si vybrat jaký banner vás zaujme a vložit kód na váš web.
• Nyní už můžete sledovat pro-kliky, výnosy a vzniklé konverze díky vašemu odkazu.

V případě dotazů nebo připomínek mě můžete kontaktovat přímo na e-mail nebo na telefonní linku Writesquare.com, která je uvedena v podpisu.
--------------------
Ing. Libor Minařík
writesquare.com
info@writesquare.com
+420 702 934 616
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Writesquare.com - 10% z hodnoty zakázky

Příspěvek od stephan »

Projektu jsem fandil, ale dle vývoje soudím, že jste se dostali do fáze, kdy doufáte, že affiliate program zachrání celý projekt. Jinak si neumím vysvětlit uspěchané spuštění affil programu. Bohužel :(

Pár postřehů...
1) "Made in Czechoslovakia" - studuji geografii, tak by mě zajímalo, kde to je?
2) Nedostatečné charakteristiky affilu na http://writesquare.com/affiliate , co takhle připsat aspoň platnost cookies?
3) Chybějící obchodní podmínky při registraci do affilu!
4) Sice je Affilbox kvalitní platformou, ale nejsem si jistý, jestli má anglickou lokalizaci. Cílíte tedy na ČR/SR nebo zahraniční trh? Pokud na zahraniční (což předpokládám), tak by bylo vhodné nasadit affiliate systém, který má anglickou lokalizaci. Nebo to později chcete řešit nasazením dalšího systému?
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů