1g zlata mesačne - Karatbars

Odpovědět
Marian
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. srp 2014 10:04:36
Kontaktovat uživatele:

1g zlata mesačne - Karatbars

Příspěvek od Marian »

Vacsina aff. programov ma produkt, ktory zakaznikov pripravi o peniaze. Je jedno ci je to produk uzitocny alebo nie. Jeho zakupenim zakaznik prichadza o peniaze. Ma sice produkt, ale nema peniaze.

Nemecka firma Karatbars ponuka nieco ine.

Jej zakaznici vymienaju svoje peniaze za ciste zlato. Nieco co nestratilo svoju hodnotu ani po 5.000 rokoch. Na rozdiel od penazi.

Maly priklad:

Aký je rozdiel medzi sporením peňazí a sporením v zlate?

Skutočná otázka znie? Chceli by ste mať Vaše bohatstvo radšej v dolároch (eurách...) alebo v zlate?

Zamyslite sa nad týmto: Ak by ste v roku 2003 nakúpili tovar v hodnote $100....v roku 2014 by ste už potrebovali $128 aby ste si mohli kúpiť rovnaké množstvo tovaru. To platí aj o ostatných menách. Inflácia je všade.

To znamená, že ak by ste si v 2003 uložili do banky $100, v roku 2014 by ich hodnota bola menej ako $100.

Na druhú stranu, cena 1 gramu zlata sa v roku 2003 pohybovala okolo $8. Dnes sa zlato predáva okolo $65 za gram.

Takže ak by ste sa v roku 2003 rozhodli svojich $100 použiť na nákup zlata, vaše bohatstvo by sa za tie roky navýšilo.


Myslím, že propagovať takýto produkt je omnoho ľahšie. http://www.karatbars.com/landing/?s=3gold
idp
Příspěvky: 16
Registrován: úte 21. srp 2012 17:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: 1g zlata mesačne - Karatbars

Příspěvek od idp »

Marian píše:Vacsina aff. programov ma produkt, ktory zakaznikov pripravi o peniaze. Je jedno ci je to produk uzitocny alebo nie. Jeho zakupenim zakaznik prichadza o peniaze. Ma sice produkt, ale nema peniaze.
.
.
.
Jej zakaznici vymienaju svoje peniaze za ciste zlato.
Chápu unikátnost vámi propagovaného programu správně tak, že zákazník nemá ani peníze ani užitečnou věc?
Marian
Příspěvky: 3
Registrován: ned 03. srp 2014 10:04:36
Kontaktovat uživatele:

Re: 1g zlata mesačne - Karatbars

Příspěvek od Marian »

idp píše:
Chápu unikátnost vámi propagovaného programu správně tak, že zákazník nemá ani peníze ani užitečnou věc?
:D ste vtipny

moj osobny nazor je, ze zlato ma od neuzitocnej veci dost daleko
ja osobne ak by som si mal vybrat ci budem mat peniaze odlozene niekde v ponozke, v banke na 3% p.a alebo v zlate, ktore za poslednych 10 rokov strojnasobilo svoju hodnotu...tak urcite aspon 10-20% z tych penazi vymenim za zlato.

Mimochodom viete co su FIAT peniaze?
kratke 4min. video: http://youtu.be/4j9y3e1Ug8g

Ked vlady tlacia nove a nove peniaze ako sa im zachce...tak to nikdy nevedie k nicomu dobremu. Vid. USA a ich trilionovy dlh.

Ocividne vas netrapi inflacia, ze musite pracovat viac aby ste si mohli dovolit to co predtym stalo menej.
A ak pride mena penazi? Spytajte sa babicky alebo dedecka ako to chuti ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů