Directtrack nejede

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Directtrack nejede

Příspěvek od jan »

Již asi 3 hodiny nefunguje Directtrack.com... pravděpodobně problémy se servery. Hodně mě to točí, určitě jsem přišel o prachy, protože nejdou také linky :/
Co vy?
Money talks :)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od Miki »

Myslíte .cz affil nebo tam máte i nějaké zahraniční programy? S tím prvním mám několik zkušeností. Níže zmíněné problémy jsem měl cca 1 a 1/2 roku zpět, pak jsem systém z důvodu nedostatku důvěry opustil.


Asi 2 roky zpět jsem tam testoval nějaký finanční produkty, jeden z nich byla Cofidis půjčka. Tam několik měsíců nešel generovat žádnej lead (na konci formuláře fuck/chyba a zachvilku volal operátor) takže se trafik posílal uplně zadarmo, podpora to řešila ale dost to vázlo tak jsem odmáznul odkazy, na podzim jsem je tam vrátil a ono to začalo generovat několik leadů za den (schválený lead byl úspěšně vyplněný několikastránkový formulář). Po čase byl Cofidis affil zrušenej.

U druhého se opět nepovedlo vytvořit lead (měla být počítána pouze registrace do systému). Když jsem kontaktoval podporu propagované společnosti webu s tím že mi to nepočítá leady byla mi nabídnuta smlouva a přímá propagace. Vzhledem k malému počtu návštěv na webu jsem toho nevyužil.


Takže moje pocity z tohoto systému jsou takové dost všelijaké. Na druhou stranu podpora byla celkem komunikativní.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od jan »

Miki: No, myslel jsem celý systém "directtrack.com" a všechno co pod ním je. Využívá ho třeba česká Potenza. Teď koukám, že ale teď již "jede"... hodně pomalé nebo vypadává, ale aspoň je "nějaké" spojení.
Bohužel jsem přišel určitě o prachy. Výpadek 4 hodiny je celkem dost... Celkově to budou ztráty ve stovkách tisíc dolarů (odhad).
Tvůj problém nebyl s directtrackem, jako takovým, ale s jednotlivými programy pod Potenzou. Známá kauza Cofidis, ano. Sám jsem jí absolvoval :) Osobně mám s programy povětšinou dobré zkušenosti.
Money talks :)
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od jan »

Tak to je hodně hustý ... systém stále nefunguje!
Money talks :)
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od jan »

No popravdě je mi jedno (a asi nejenom mě) co v tom je... točí mě, že přicházím o prachy.
Money talks :)
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od AffilBox »

A nahodit nějaký jiný affil nejde? Alespoň dočasně?

Jednou se mi něco podobného stalo a ten "dočasný" affil tam pak zůstal napořád, protože vydělal o 20 % více :).
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Directtrack nejede

Příspěvek od jan »

Jo, nahodil bych, ale bohužel není alternativa... :/
Jinak, teď akorát koukám, že to "tak nějak" jede s menšími výpadky ... snad už se to bude zlepšovat ... a hlavně doplní data za dny, kdy to ještě běželo ... teď se zobrazují jen do půlky měsíce.
Money talks :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů