Jak vám jedou travel weby?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

Mam jeden pár let starej webík zaměřený na dovolenou v Bulharsku a teď v květnu jsem zaznamenal neuvěřitelnej výpadek objednávek, v podstatě mi za květen web nepřinesl žádný lead (celou zimu/jaro hezky fungoval a každej měsíc těch pár tisíc dal) teď ale ani ťuk. Oproti minulýmu roku jsem dost zapracoval na návštěvnosti, tak jsem čekal že to přinese ovoce a ono nic. Reklamní kódy jsem prověřil a vypadá to že tam je vše ok. Takže se mi zdá jako by upadal zájem o dovolenou v levných lokalitách. Je to jen klid před bouří (dle statistik mam nejsilnější červenec) nebo se zájmy dovolenkářů přesouvaj jinám? Jak to je u vás? Prodáváte? Rostete?
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Dave »

Odkoupím web v úpadku.. První půlka května je vždy nejhorší. lidi čekají na červen.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

Řikal jsem si, první půlka měsíce je před výplatou, takže proto to bude asi slabší. Jinak jsem mrknul přesně do statistik a uplná nula tam neni, jen nula schválených (4 dotazy a 1 přímá poptávka). Minulej rok jsem měl duben, květen, červen stejnej, červenec byl zisk 7 x červen :D


Prodávat se rozhodně nechystám, zjistil jsem že se mi travel docela líbí :)
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Dave »

Třeba si to ještě rozmyslíš .... :3)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

A třeba ne ;) Spíš si řikám, že bych mohl udělat SEO pro jeden připravenej web na téma Řecko, to bylo dle Ivnie minulej rok nejprodávanější destinací viz. mam.ihned.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

Tak tohle léto jsem to nějak neodhadnul. Čekal jsem růst oproti minulýmu roku a místo toho jsem na nule :( Kdybych neměl příjem z PPC, tak nevim nevim. Snad se to v druhý půlce měsíce zlepší. No nic, už makám na tom aby se to neopakovalo.
Přílohy
dovolena.png
dovolena.png (12.11 KiB) Zobrazeno 11362 x
davef6
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20. led 2013 8:42:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od davef6 »

Mě se teď s objednávkami oproti loňsku celkem slušně roztrhl pytel:)
http://www.mp3stahuj.cz - zabávní, komunitní portál
http://www.letni-dovolene.cz - prodej online zájezdů
http://www.vanocnisen.cz - tipy na vánoční dárky
Tony
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 26. pro 2013 21:23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Tony »

Miki já bych řekl že na tom nejsi až tak špatně... tohle je moje killing spree! :-(((
Obrázek
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

No, vychází mi 1.47,- Kč na klik, přesně přes rokem jsem měl 3.54,- Kč. Takže asi tak :(
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Jak vám jedou travel weby?

Příspěvek od Miki »

Takže jsem po měsíci prolomil smůlu a získal schválenou objednávku. Screenshot je ze záložky "Konkrétní poptávky" nikoliv z "Dotazy na zájezd". Takhle slabej měsíc jsem měl naposledy v listopadu 2013, ale teď je červenec (černej červenec). WTF?
Přílohy
dovolena.png
dovolena.png (42.61 KiB) Zobrazeno 11279 x
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů