Dovolena.cz (Student Agency)

Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od Maigi »

Obrázek

Obrázek

Provize
3% z ceny zájezdu do 31.1.2012 poté je provize 2% z ceny zájezdu // opraveno, díky.

Reklamní prvky
textový odkaz
bannery různých velikostí a témat
dynamické bannery s destinací a termíny
xml feed
iFrame dotazy na zájezd (viz náhled)

Výhody
+ stabilní silná společnost Student Agency
+ iFrame

Náhled iFrame:
Obrázek
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od LukasP »

Jen bych poupravil..

3% z ceny zájezdu jsou pouze od 1.1.2012 do 31.1.2012 poté je provize 2% z ceny zájezdu
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od freez »

Přidal bych informaci o možnosti budovat si pomocí email formuláře, databázi kontaktů v záložce E-mailový klub. A pak velice dobře udělaný iFrame vyhledávač ve třech variantách.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od SUNicko »

freez píše:Přidal bych informaci o možnosti budovat si pomocí email formuláře, databázi kontaktů v záložce E-mailový klub
A jak moc je tohle legální činnost? Není to proti ochraně osobních dat?
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od freez »

SUNicko píše:
freez píše:Přidal bych informaci o možnosti budovat si pomocí email formuláře, databázi kontaktů v záložce E-mailový klub
A jak moc je tohle legální činnost? Není to proti ochraně osobních dat?
Před registrací emailu musíš odsouhlasit zpracování osobních údajů, data jsou vlastně umístěna na serveru Studen Agency a ty k nim máš přístup. Myslím že je to v rámci souhlasu OK, je to jako každý jiný newstler.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od SUNicko »

freez píše: Před registrací emailu musíš odsouhlasit zpracování osobních údajů, data jsou vlastně umístěna na serveru Studen Agency a ty k nim máš přístup. Myslím že je to v rámci souhlasu OK, je to jako každý jiný newstler.
Tak já nepochybuji, že ten, kdo poskytuje e-mail, tak souhlas SA dává, ale skutečně souhlasí i s tím aby to viděl affil partner, nemluvě o tom, co je naznačováno výše, aby affil partner využíval tyto e-mail pro vlastní potřebu? Pochopil jsem něco špatně?
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od freez »

SUNicko píše:
freez píše: Před registrací emailu musíš odsouhlasit zpracování osobních údajů, data jsou vlastně umístěna na serveru Studen Agency a ty k nim máš přístup. Myslím že je to v rámci souhlasu OK, je to jako každý jiný newstler.
Tak já nepochybuji, že ten, kdo poskytuje e-mail, tak souhlas SA dává, ale skutečně souhlasí i s tím aby to viděl affil partner, nemluvě o tom, co je naznačováno výše, aby affil partner využíval tyto e-mail pro vlastní potřebu? Pochopil jsem něco špatně?
No on souhlasí především s tím aby data viděl affil partner, protože souhlas dává na webu affil partnera, čili provozovatele stránky, otázka která mě napadá je ale ta, jestli já jako affil partner Student Agency, bych neměl mít nějakou zvlášťní smlouvu na to, že osobní data jsou uložena na serveru Student Agency, nejak si nejsem jistý, že jsem v podmínkách toto viděl nějak ošetřené. Je to stejné jako bych si dal na stránku formulář pro newstler od nějaké firmy která je nabízí. Každopádně se na to budu muset poptat.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od SUNicko »

Mimochodem, nějaké výsledky už máte? Já z 2 travel webů přes 2000 kliků, 8 objednávek, ale pouze 1 prodaná :-/
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od freez »

SUNicko píše:Mimochodem, nějaké výsledky už máte? Já z 2 travel webů přes 2000 kliků, 8 objednávek, ale pouze 1 prodaná :-/
Já jsem to nasadil na jeden web ale asi před týdnem, a zatím bez prodeje, mám tři poptávky přes formulář a dvě objednávky přes vyhledávač, ale jen 120 prokliků, takže uvidíme.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od Miki »

Neví někdo jestli tam je nějaká podpora? Dostal jsem špatně vyplaceno/vyfakturováno a na mailu v podmínkách ani na infomail SA nikdo neodpovídá. Takže mam 80% peněz, na obou stranách neshodující se faktury a nikdo nekomunikuje :(

Jediný řešení co mě ještě napadá je napsat řediteli viz. http://www.dovolena.cz/affiliate/ , ale tu neplatnou fakturu kterou si vystavili sami už asi maj zaúčtovanou...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů