Web o kravatách

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Web o kravatách

Příspěvek od bsteeer »

Zdravím, poprosím o hodnocení affiliate webu na prodej kravat. Postupně budou na webu přibývat ještě další návody na vázání kravat a vhodné kravaty pro určité příležitosti (jednání, pohovor).

Odkaz : www.novekravaty.cz
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od bsteeer »

Žádné rady? Toto je můj první affil web a vím, že je zapotřebí mnoho věcí vylepšovat. To je očividně také vidět na nízkém počtu konverzí.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od Dave »

Koukni se na alzu, aukro jak máš mít poskládáný zboží...
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od bsteeer »

To si nejsem jistý zda je ta jediná a správná cesta. Často se inspiruji například na webech o meme tričkách a ty jsou tvořeny podobným způsobem a přesto profitují.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od LukasP »

Meme trička jsou zrovna téma, kde podle mě bude profitovat jakkoliv sestavený web, pokud bude mít cílenou návštěvnost. Kravaty už je něco trochu jiného. Taky ti to jede přes Simplia, kde já mám naprosto šílený konverze. Můžeš prozradit nějaká čísla, jestli byla nějaká objednávka, jaká je návštěvnost, prokliky do shopu, jestli máš longtail návštěnost atd?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od bsteeer »

Ano, affiliate od Simplia. Nyní bych si taková affil program asi nevybral, ale měl jsem zakoupenou doménu z nezrealizovaného eshopu. Prozatím nemá smysl něco měřit. Návštěvnost cca. 50 UIP/ měsíc přicházející především na klíčová slova typu: zelené kravaty, hedvábné kravaty apod. Konverze prozatím jediná.
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od Stanik »

Ono kopírování inspirace často nestačí a chce to zapojit hlavu.
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od bsteeer »

To jsem samozřejmě udělal ještě před založením tohoto topicu. Teď žádám o rady druhých.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od Dave »

Meme trička jsou nelogické sračky na blogovém stylu...

Každý eshop, můžeme-li takto nazvat tvůj web, slouží od toho aby prodal tu nejlepší kravatu pro každého člověka. Tzn. musí z něčeho vybrat, s něčím porovnat a pak si řekne, ty jo - tahle z těch 20 kousků je fakt super a veme jí..

Pokud však bude mít na monitoru 1 a půl kravaty, nikdy si nic nevybere. Proto řikám, udělej obrázkový seznam kravat a pojede ti to.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Web o kravatách

Příspěvek od frances »

U takového typu affilwebu je vždy základ se vžít do role návštěvníka a potenciálního nakupujícího. Osobně kdybych hledal kravaty a narazil na tvůj affilweb uvítal bych přehlednější filtraci. Nejkravaty to mají udělané velice pěkně, Já bych uvítal jako ústřední prvek nějaký rychlý přehled všech kravat (minináhledy) nebo ještě lépe filtrační prvek. Mě zajímají černé kravaty uzké kravaty a motýlci. Pravé menu mi dost splývá se zbytkem a je dost nevýrazné.K textu bych přidal i obrázky barev pro rychlou orientaci (lidi neradi čtou).
Na webu nikde nevidím formulář pro získání emailu (třeba za návod jak se vážou kravaty nebo něco podobného). Možná bych nechal přístupné komentáře.
Zamakal bych hlavně na tom filtru.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů