Můj první affliate web

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
zillda
Příspěvky: 10
Registrován: sob 19. črc 2014 11:35:20
Kontaktovat uživatele:

Můj první affliate web

Příspěvek od zillda »

Ahoj,

spustil jsem affil web http://www.obuvtamaris.cz, který je napojen je zaměřen na úzkou skupinu zákaznic.

Proč jsem zvolil právě tuto značku?

-je to značka, která získává na oblibě a v České Republice začínají vznikat i kamenné krámy přímo této značky
-na cílovém webu se řadí mezi jedny z nejprodávanějších značek
-hojně hledané typy obuvi na googlu i seznamu

Co dál zlepšit?

Na webu stále postupně pracuji, přidávám texty, další produkty atd.

Chtěl bych se zeptat jestli se Vám líbí zpracování webu? Nemá s affliate až takové zkušenosti, specializuji se spíše na dropshipping.

Dále mě zajímá jak je to s cenou? U takto produktových affil webů jsem jí na několika viděl, ale na několika zase ne.. Jaký je Váš názor?

Já cenu neuvádím z důvodu, že chci, aby se zákazník prokliknul na cílový eshop a až tam si vybrat. Když cenu neuvedu vzbudí to v něm zvědavost a bude chtít vědět kolik taková bota stojí a přejde na detail produktu.

Děkuji za jakékoliv názory :-)
Velkej šéf v affiliate agentuře https://affiliateagency.cz/
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první affliate web

Příspěvek od John-s »

Web máš celkem slušně udělaný po grafické stránce, což je za mě určitě významné +. Napadá mě ještě udělat nějaký přehled nejprodávanější obuvi této značky, ať si zákazníci(ce) vyberou. Pokud nevíš kde čerpat, tak mohu doporučit Spartoo. Jsou celkem vstřícní vůči affilákům a rádi poskytují i slevové kupóny na vyžádání (Např. 20 % při nákupu nad 4 000 - a to se už vyplatí :D). Spartoo bych ti mohl doporučit i jako hlavního partnera (přes Cj), ale chápu, že by změna byla asi celkem náročná. Jinak na mě Web působí dobře, je na první pohled přehledný a hned vím kam kliknout.

Btw. Teď se dívám, že Tamaris prodává i Zoot.cz, měl by si určitě zvážit změnu partnera, ne že by byl Časnaboty špatný, ale Zoot konvertuje jako vepřík :), navíc mají takový ten druh sortimentu, který si zákaznice přímo najde. Tzn. Možnost i dalších konverzí. Mluvím z vlastní zkušenost. ;)
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první affliate web

Příspěvek od Dave »

zillda píše: Já cenu neuvádím z důvodu, že chci, aby se zákazník prokliknul na cílový eshop a až tam si vybrat. Když cenu neuvedu vzbudí to v něm zvědavost a bude chtít vědět kolik taková bota stojí a přejde na detail produktu.
Affil web má sloužit k tomu, aby jsi zákazníkovi poskytl co nejvíc kvalitních informací a pomoci mu rozhodnout zda má koupit nebo ne. Pokud mi nedáš kompletní informace, s ničím mi nepomůžeš.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů