AdBenefit

Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od frances »

Ta síť cílí na zahraniční uživatele nebo jaký je důvod kompletní administrace i registrace v angličtině?
Jinak připravené to mají pěkně.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od AffilBox »

HO samozřejmě češtinu má, ale ta verze stojí 15k měsíčně a to byl právě důvod, proč jsem začal vyvíjet svůj systém namísto pronájmu jejich, vyjde mě to levněji. Jinak je samozřejmě HO top affl soft a má inspirace :-D.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

co to plácáte děcka, čeština tam je přímo od adfinance, vyráběli si ji sami. Viz co mi napsal David Nevečeřal:
Překlad jsme si třeba dělali sami, protože ta "čeština", co jim poslali z EO byla jen prohnaná Google Translatorem, takže máme svoji vlastní češtinu.
Stačí jít na http://partner.adbenefit.cz/users/settings/68
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od AffilBox »

Maigi: Stránka nenalezena. HO má češtinu už dva roky, to ještě EO netušili, že HO existuje! A ta čeština je velmi kvalitní.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od frances »

Mám dotaz co znamená platba za prescorovaný lead oproti standardní kampani. Trošku si s tím hraju a vyměňuji za esholuprace, ktera se neosvedcila.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
davidn
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. led 2012 11:03:10
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od davidn »

Ahoj všichni,

češtinu si každý může zapnout, aktuální verze v AdBenefitu je skutečně naše vlastní "lidská" výroba - ani ta ovšem není dokonalá, protože například množná čísla se špatně překládájí když angličtina neskloňuje. Aktuální verze "defaultní" češtiny je prý opravdu výroba EO (takové mám info od vedení HasOffers, samozřejmě ho nemám ověřené).

Právě tu verzi za 799USD měsíčně máme. Jinak bychom nemohli partnerům nabídnout například API, aby si sami stahovali výsledky konverzí do svých vyhodnocovacích systémů atd. Je toho více co ty levnější neumí. Díky tomu a dobrým vazbám na vedení HasOffers máme v AdBenefitu i několik svých vlastních funkcí (primárně pro synchronizaci mezi HO a naším systémem, které normálně v HO nejsou.

Frances: v které kampani myslíš? jestli v energetice, tak standardní kampaň má provizi za podepsanou smlouvu, která se vrátí od zákazníka, tedy za skutečně hotový kontrakt, kampaň s platbou za prescorovaný lead má provizi za každého zákazníka, kterému se dovoláme a který potvrdí svůj zájem o službu (a my mu tedy zašleme smlouvy k vybranému dodavateli), proto je tam nižší provize, protože samozřejmě mnoho zákazníků smlouvy vůbec nevrátí... je to tam vysvětleno v popisech kampaně

kdyžtak dotazy můžete směřovat na podporu na aff@usetreno.cz
davidn
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. led 2012 11:03:10
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od davidn »

a samozřejmě pokud někdo v daných kampaních máte už objemy a přepínáte (nebo zvažujete přepnutí) z jiných sítí, tak nás také kontaktujte, v případně nadstandardních objemů (hlavně v půjčkách) samozřejmě můžeme hýbat s provizí...
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od AffilBox »

davidn: Vítej a díky za info z první ruky!

Já právě HO řešil září / říjen 2010 a tehdy už čeština byla. To mi neříkej, že by to EO řešili rok a půl a stále to neměli spuštěné, vždyť na tom nic není:(.

Mám na tebe prosbu, zapracujte trošku prosím na podpoře. Zobrazuje se mi v profilu Michaela Podzimková, +420 724 257 137, jako moje affiliate manažerka. Volal jsem ji v pondělí a úterý 3x (v normální pracovní dobu samozřejmě) a ani jednou mi to nezvedla. Poslal jsem tam nějaký traffic na tasting a moc to nekonvertuje, tak jsem se jí chtěl zeptat proč a co vyladit, abych mohl poslat více trafficu. Takto to dělám se zahraničníma kampaněma a jede to jak po drátkách. Dikec.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

ten odkaz mi normálně funguje, ale jde to i jinak samozřejmě, stačí jít v menu na: Účet/můj účet -> nastavení/upravit -> jazyk
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
davidn
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 26. led 2012 11:03:10
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od davidn »

AffilBox píše:Mám na tebe prosbu, zapracujte trošku prosím na podpoře. Zobrazuje se mi v profilu Michaela Podzimková, +420 724 257 137, jako moje affiliate manažerka. Volal jsem ji v pondělí a úterý 3x (v normální pracovní dobu samozřejmě) a ani jednou mi to nezvedla. Poslal jsem tam nějaký traffic na tasting a moc to nekonvertuje, tak jsem se jí chtěl zeptat proč a co vyladit, abych mohl poslat více trafficu. Takto to dělám se zahraničníma kampaněma a jede to jak po drátkách. Dikec.
Díky za info, prověřím, tohle se nesmí stávat!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů